Navigation Menu+

Noworoczna wystawa obrazków

Posted on Gru 3, 2012 in Blog

Zbliża się koniec roku, a jest to przecież czas rozliczeń i zgorzkniałych podsumowań dla wszystkich smutnych ludzi. Miałem sobie usiąść któregoś wieczoru przy lampce oliwnej, wyciągnąć pochowane w szafkach papiery, żeby popaść w zadumę nad mijającym życiem. Chciałem zatrzymać wzrok na tych wszystkich szkicach, które nie staną się już ilustracjami, chciałem żałować tekstów, które z wściekłością wrzuciłem do teczki z napisem Śmieci dla psa, a przecież nie były takie najgorsze, czy wreszcie na samym końcu, na przykład o 4 nad ranem, mógłbym też wyjąć segregator, w którym czeka na swoje pięć minut trochę ważniejszy film. Nie zrobię tego. Przynajmniej jeszcze nie teraz.

Z powyższym planem wstrzymam się do nowego roku, kiedy to podobno w ciemnym i ukrytym zakamarku Uniwersytetu Rzeszowskiego pojawi się wystawa moich prac. Ze względu na pewne siły wyższe, będę musiał ograniczyć się z repertuarem do paru kawałków dotychczasowych majaczeń, ale to nawet lepiej. Sytuacja ta odgórnie narzuca mi konieczność zrobienia jakiegoś podsumowania. W tej chwili nie znam jeszcze żadnych szczegółów, bo zbieram różne pomysły i koncepcje na realizację tego przedsięwzięcia. Ważne, że to, co powstało, będzie widoczne nie tylko na monitorze.

Wszystko jest ciągle plotką starej baby siedzącej na grzędzie cebuli, więc nawet jeszcze oficjalnie nie zapraszam. Oczywiście na bieżąco będę informował o szczegółach, a już teraz mogę obiecać, że dla planujących nie przyjść, przygotuję coś na wzór komiksowej relacji. Będzie nawet jeszcze łatwiej, bo komiks pozbawiony zostanie dymków z dialogami.


facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail


Go back, Sir!

= = = = = = = = = = =

HELLO

= = = = = = = = = = =

BECOME MY FRIEND

Just click above and have fun!